Language selection:  Polski    English  

Welcome!

Serwis www.Gangimafia.PL, gangsterska gra online poleca również: 

gra klondike

 

Sprawdź swój spryt w walce z wieloma innymi graczami Mafii. Twoim celem jest stanie się najlepszym Mafiozem na świecie.

Poprzez handel narkotykami wykonywanie przestępstw  i walki z innymi, możesz stać się najbogatszym i najbardziej wpływowym gangsterem w historii. Zyskaj szacunek, poznawaj przyjaciół i zakładaj rodziny mafijne. Pamiętaj też o sile i pieniądzach, których będziesz potrzebował do rozwoju swojego imperium. Tylko najlepsi mają szanse zostać Ojcem Chrzestnym i przejść do legendy G&M!

W G&M dostępnych jest ogromna liczba mnożliwości. Gra jest bardzo rozbudowana dzięki czemu o najlepszych wynikach decyduje opracowanie przez każdego z graczy optymalnego, własnego stylu gry. Cel jaki przyświecał twórcą, było stworzenie gry gangsterskiej w której będzie promowany spryt i aktywność. Dzięki temu najlepsze wyniki osiągają najsprytniejsi, najbardziej przebiegli gangsterzy. Po rejestracji możesz poczuć się nieco zagubiony jednak już po kilku godzinach będziesz wstanie rozpoczać własną unikalną drogę do podboju, wypracowania sobie silnej pozycji  oraz  zdobycia szacunku w mafijnym świecie. Jak tego dokonasz? To już zależy tylko od Ciebie... Gra w klimacie dobrych starych gier gangsterskich, najlepsze tego typu potrafiły wciągnąć na wiele miesięcy.

 


 

 Tylko niektóre z opcji dostępne w grze Gangimafia.pl

- napady, walki bokserskie, wojny rodzinne, walki z innymi graczami, przejęcie unikalnych posiadłości, swobodne podróże pomiędzy krajami, dzielnica czerwonych latarni,

- gra w kasynie, obstawianie meczy, gra na giełdzie, obstawianie wyścigów konnych, gra w pokera z innymi, wyścigi samochodowe oraz wiele wiele więcej!


 

"Zaczyna się. Na mój znak ściana wylatuje w powietrze. Strażnicy niczego się nie spodziewają, więc zanim zdążą cokolwiek zrobić, już gryzą piach. Jeden laluś słysząc strzały łapie za telefon, żeby wezwać posiłki, ale w słuchawce głucha cisza – przed nalotem mój spec bawił się kablami. Widzę sejf, a ponieważ nie gardzę żadną kwotą, każę odpowiedniemu człowiekowi zająć się sprawą. Facet jest zręczny, ale otwieranie takiego zamka to nie wyścigi i przez chwilę muszę walczyć z jedną lufą mniej. Pociski lecą gęsto, ale nie muszę się o nie martwić – przemyt broni w tym mieście należy do mnie! Kilka tysięcy wpadło, czas zająć się sprawami, dla których tu jestem – ten lokal musi zostać wcielony do mojego imperium!!"

Gangimafia.PL - najbardziej rozbudowana gra gangsterska w sieci:

Recent News

Nasza grupa na MeetPlayer.Com  2018-10-15 2:13 PM

Jaromir
Witam,

Dla wszystkich graczy z gry Gangimafia, którzy chcą popisać o obecnych lub dawnych czasach została stworzona grupa w serwisie dla graczy https://meetplayer.com/

https://meetplayer.com/gangimafia

Zapraszam do dołączenia i rozmów!